Home » Computer & Upgrade » Hardware » Cooling » AEROCOOL LED fan ASTRO-12F 6-pin connector 120mm ARGB
AEROCOOL LED ανεμιστήρας ASTRO-12F 6-pin connector 120mm ARGB
AEROCOOL LED ανεμιστήρας ASTRO-12F 6-pin connector 120mm ARGBAEROCOOL LED ανεμιστήρας ASTRO-12F 6-pin connector 120mm ARGBAEROCOOL LED ανεμιστήρας ASTRO-12F 6-pin connector 120mm ARGBAEROCOOL LED ανεμιστήρας ASTRO-12F 6-pin connector 120mm ARGBAEROCOOL LED ανεμιστήρας ASTRO-12F 6-pin connector 120mm ARGBAEROCOOL LED ανεμιστήρας ASTRO-12F 6-pin connector 120mm ARGBAEROCOOL LED ανεμιστήρας ASTRO-12F 6-pin connector 120mm ARGB
AEROCOOL LED fan ASTRO-12F 6-pin connector 120mm ARGB
Code 004958
Show all the products of AEROCOOL
In Stock
Shipping in 1-3 days
Web Price 22%
Spesifications
Fan Dimensions (L x W x H): 120 x 120 x 25mm
Fan Speed: 1000 rpm
Fan Starting Voltage: 7V
Fan Rated Voltage: 12V
Fan Rated Current: 0.61A
Power Consumption: 7.32W